Tesis Hakkında

1. Gün : İSTANBUL – BODRUM OTOBÜS YOLCULUĞU

  • 21:00 İncirli Ömür Plaza karşısı Dilek Pastanesi Önü,
  • 22:00 Mecidiyeköy Meydan Simit Sarayı Önü
  • 22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü,

misafirlerimizin katılımıyla tatileciksak.com olarak, bayram turları kapsamında, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak ve yazın tadını doyasıya yaşamak amacı ile hazırlamış olduğumuz, keyifli keşif seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüsler, ikramlarımız ve tatilmakinası misafirperverliğinde Bursa – Balıkesir – İzmir güzergahını takiben Çiçekliköy’e varıyoruz.. (Susurluk ve Çiçekliköy olmak üzere 2 ayrı noktada ihtiyaç/kahvaltı molası verilir.)

2. Gün : ÇİÇEKLİ KÖY KAHVALTI – SERBEST YÜZME MOLASI

Sabah saatlerinde Çiçekliköy’e varışımız ile Köy ürünlerinden oluşan harika kahvaltımız için serbest zaman veriyoruz (Extra). Kahvaltı sonrası Bodrum’a hareket ediyoruz. Bodrum’a varışımız ile birlikte Otelimize yerleşiyoruz. Ege sularının tadını doyasıya yaşamak için serbest zaman veriyoruz. KONAKLAMA: ANADOLU HOTEL (Konsept Herşey Dahildir) Dileyen misafirlerimiz Türkiye’nin önde gelen Clublerinde gece turumuza rehberimize rezervasyon yaptırarak katılabilir.(Extra)

3. Gün : TAM GÜN BODRUM TEKNE TURU

Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltı sonrasında Otobüsümüze biniyor ve Gümbet Marina’ya hareket ile Tekne Turumuza başlıyoruz. Ege’nin masmavi sularında gerçekleştireceğimiz program içerisinde Aspat-Deve Plajı-Bağla koyu-Akvaryum koyu-Kızlar koyunda yüzme molaları yer almakta, Öğle Yemeğimizi (Extra) Akvaryum Koyu sonrası teknemizde alıyoruz. Tekne Turumuz sonrası Akşam saatlerinde teknemizden ayrılıyor tekne çıkışındaki otobüsümüze binerek otelime varıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. KONAKLAMA: ANADOLU HOTEL (Konsept Herşey Dahildir) Dileyen misafirlerimiz Türkiye’nin önde gelen Clublerinde gece turumuza rehberimize rezervasyon yaptırarak katılabilir.(Extra)

4. Gün : TAM GÜN SERBEST ZAMAN

Denizin ve Otelin tadını doyasıya yaşamak için tam gün serbest zaman veriyoruz.
KONAKLAMA: ANADOLU HOTEL (Konsept Herşey Dahildir)
Dileyen misafirlerimiz Türkiye’nin önde gelen Clublerinde gece turumuza rehberimize rezervasyon yaptırarak katılabilir.(Extra)

5. Gün : BODRUM – İSTANBUL OTOBÜS YOLCULUĞU

Otelde aldığımız Sabah Kahvaltısı ardından otelimizden hareket ile aynı güzergah üzerinden İstanbul’a dönüş ve bir başka tatileciksak.com organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizi başlangıç noktasında aldığımız noktalara bırakarak veda ediyoruz.

Çocuk İndirimleri : 2 – 6 yaş ve 7 – 12 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır ve 1 çocuk için geçerlidir.

OTEL
ANADOLU HOTEL BODRUM
Herşey Dahil Konsept Özellikleri (Fiyata Dahil)
07:30 – 10:00 Kahvaltı
12:30 – 14:00 Öğle Yemeği
15:00 – 17:00 Snack Bar
17:00 – 18:00 Çay Saati
19:30 – 21:30 Akşam Yemeği
10:00 – 23:00 Yerli Alkollü Alkolsüz içecekler

ÖNEMLİ: Turumuz 4 gece 5 gün olup 3 gece Otel konaklamalıdır. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda tatilmakinası misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0-6 yaş ve 7 – 12 yaş çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. İptaller tur tarihinden 10 gün öncesinde acentaya yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. Aksi durumunda kuponunuz kullanılmış sayılır.

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK OTOBÜSLER:
19 Kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter
27 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux
46 Kişilik: Temsa Safir & Mercedes Travego & Tourismo & Neoplan

Tarih ve Müsaitlik Bilgisi

Fiyat ve Müsaitlik Bilgisi için 0212 296 45 25'i arayınız

Özür dileriz. tur tesisi için her hangi bir değerlendirme bulunmamaktadır.